İncir Waffle FSM Şubemiz‘de bugün itibariyle paket servis hizmetimiz başladı. Bursa Waffle paket servis hizmetimizi çok beğeneceksiniz 😉

 

İncir Waffle Bursa Paket Servis Hizmeti Başladı

Bursa Nilüfer‘de bulunan FSM Bulvarı şubemiz bugün itibariyle paket servise başladı. İncir Waffle‘nin efsane paket servis sistemi, ışık hızındaki servis süresi ve benzersiz paketleme şekliyle Bursalılar da Paket Servis hizmetimizin bağımlısı olacak!

Bursa Waffle Paket Servis Hizmeti Başladı & İncir Waffle

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

İncir Waffle web sitesi üzerinden hızlı ve çok kolay bir şekilde online sipariş verebilirsiniz. Üstelik verdiğiniz her siparişten puan kazanabilir, kazandığınız puanları bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde Para Puan kampanyamızdan yararlanarak kazandığınız puanları da online paket siparişlerinizde kullanabilirsiniz. İncir Waffle hesabınıza birden fazla adres tanımlayabileceğinizi de hatırlatmış olalım.

Dilerseniz 0530 588 1 600 numaralı telefon üzerinden de hızlıca paket sipariş verebilirsiniz. Yemeksepeti üzerinden de sipariş verebileceğinizi hatırlatalım. Ortalama paket servis süremiz varsayılan olarak 45 dakika olsa da çok daha kısa sürede kapınızdayız 😉

 

Bursa Waffle Paket Servis Bölgeleri

FSM Bulvarı, Ataevler, Barış, Beşevler, Cumhuriyet, Esentepe, Fethiye, İhsaniye ve Konak çevresiyle başladığımız paket servis bölgeleri zamanla daha geniş noktalara ulaşacaktır. Bulunduğunuz semtin paket servis kapsamına dahil olması için lütfen 0530 588 1 600 numaralı telefon üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Paket Servis Saatleri

İncir Waffle FSM Bulvarı şubemiz haftanın her günü 11:30 ile 01:45 saatleri arasında açık ancak paket servis saatleri 16:00 – 01:45 olarak belirlenmiştir. Paket Servis saatleriyle ilgili değişiklikleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Ödeme Seçenekleri

Nakit, Kapıda Kredi Kartı veya Para Puan ile ödeme yapabilirsiniz. Şimdilik yemek çeki, yemek kartı, sanal para (bitcoin vb.) ve benzer ödeme araçlarını kabul edemiyoruz. Dilerseniz Yemeksepeti üzerindeki ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

 

İncir Waffle FSM Bulvarı Paket Servis hizmetiyle ile ilgili görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi 0530 588 1 600 numaralı telefona veya [email protected] adresine yapabilirsiniz. Geri bildirimleriniz bizim için önemlidir. Geri bildirimleriniz en kısa sürede işleme alınacaktır.

 

WAFFLE PAKET SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN!

 

 

Online Sipariş