İncir Waffle restoranlarında %10 Para Puan kazanma dönemi başladı!

İncir Waffle’den 10 Numara Kampanya

İncir Waffle restoranlarında ödediğiniz tutarın %1o‘u kadar Para Puan kazanma dönemi başladı! Kazandığınız Para Puanları ister  hemen harcayın, isterseniz İncir Waffle hesabınızda biriktirin, daha sonra harcayın 😉

Para Puan Nasıl Kullanılır?

İncir Waffle restoranlarında ödeme yaptıktan sonra size verilen ve mali değeri bulunmayan bilgi fişinin hemen altında, yaptığınız harcamadan ne kadar Para Puan kazandığınızı görebilirsiniz.

Kazandığınız Para Puanları harcamak için incirwaffle.com a üye olmanız gerekmektedir. Üye Girişi yaptıktan sonra, sol üst köşede yer alan kullanıcı adınıza tıklayın. Aşağıya doğru açılan panelde mevcut puanlarınızı, üyelik bilgilerinizi ve tanımlı adreslerinizi görebilirsiniz. Para Puan bağlantısına tıklayarak Para Puan hareketlerinizi görebilir, sayfanın en üstünde yer alan Yeni Kupon Ekle bağlantısına tıklayarak, restorandan aldığınız bilgi fişinde yer alan Para Puan Kodunu hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Kazandığınız Para Puanları sadece incirwaffle.com üzerinden verilen paket siparişlerde kullanabileceğiniz unutmayın!

 

Kampanya Detayları

Para Puan Kampanyası ile ilgili detaylar aşağıda belirtilmiştir. Kampanya ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi lütfen bize iletin.

  • Para Puan uygulaması sadece incirwafle.com internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir, İncir Waffle restoranlarında kullanılamaz.
  • Kullanıcılar Para Puan Kodlarını 10 gün içinde İncir Waffle hesabına yüklemelidir. Biriktirilen puanlar ilgili yılın sonuna kadar kullanılabilir. Kullanılmayan puanlar bir sonraki yıla devir etmez.
  • Para Puan uygulamasıyla ilgili şimdilik herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.  Kötü niyetli kullanımlara karşı yaptırım hakkımız saklıdır.
  • Para Puan kullanılarak yapılan alışverişlerden para puan kazanılamaz.
  • Para Puan kampanyası tüm İncir Waffle restoranlarında geçerlidir.
  • Para Puan kampanyası diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • İncir Waffle önceden bilgi vermeksizin değişilik yapmak hakkını saklı tutar.

 

Bir Sorunun Mu Var ?

Para Puan ile ilgili yaşadığınız sorunları, incirwaffle.com üyelik bilgilerinizle birlikte (kupon kodu, mail adresi ve cep telefonu numarası) [email protected] adresine yazmanız durumunda destek birimimiz en kısa sürede konuyla ilgili tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

 

İncir Waffle’ye Üye Olmak İçin Tıklayın?

üye misiniz?

Giriş Yapmak İçin Tıklayın

 

 

 

Online Sipariş