Anadolu Üniversitesi Marketing Anadolu Klübü‘nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği Sıfırın Altında Marketing etkinliği #SAM17,5 etiketiyle her yıl olduğu gibi bu yıl da Atatürk Kültür Merkezi‘inde kapılarını açıyor. Yaklaşık 500 katılımcının katıldığı bu etkinlik, konuşmacıları ve organizasyonu ile Anadolu Üniversitesi’nin yanı sıra Türkiye’de de ses getiren etkinliklerden bir tanesidir.

24-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinliğin bu yıl ki katılımcıları ise şöyle; Migros İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Eğitim Yöneticisi Yağmur Çetin, iam inovasyon ve ar-ge merkezi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tuğba Özdenal, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, Teknosa Pazarlama ve Strateji Direktörü Ayşegül Bahçıvanoğlu, Interbus Yönetim Kurulu Başkanı Caner Durukan, Lego Türkiye, İsrail ve Yunanistan Pazarlama Direktörü Tuna Canatar, Hepsiburada Pazarlama Grup Başkanı (CMO) Yüce Zerey, Cimri.com CEO’su Serkan Koç.

Sponsorları arasında yer aldığımız “Sıfırın Altında Marketing” etkinliği için fuaye alanındaki yerimizi aldık ve katılımcılara küçük sürprizler hazırladık. İncir Waffle konseptini yansıtmaya çalıştığımız standımızı ziyaret ederek küçük tatlı atıştırmalıkları midenize indirirken #incirwaffle etiketiyle paylaşım yapan 3 şanslı kişiye waffle hediye ediyoruz.

Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken #incirwaffle etiketiyle sosyal medya hesaplarınızdan herkese açık bir şekilde paylaşımda bulunmak.

Ayrıca incirwaffle.com‘a üye olan herkesin hesabına 5 TL değerinde puan yüklüyoruz! Hesabınıza yüklenen puanları paket sipariş için kullanabileceksiniz.

Tüm katılımcıları İncir Waffle standına bekler keyifli bir hafta sonu ve keyifli bir etkinlik geçirmenizi dileriz.

Yeni kampanyalarda ve etkinliklerde görüşmek üzere…

 

Etkinlikten Kareler

Online Sipariş