Eskişehir Şubelerimiz

İncir Waffle şubelerinde her gün yüzlerce misafir ağırlıyoruz... Farklı şehirlerden gelen misafirlerimizin ve yatırımcıların yoğun şube/franchising isteklerine çok teşekkür ederiz. Özenle kurduğumuz İncir Waffle kültürüne zarar vermeden, daha fazla noktaya ulaşmak için çalışmalarımız sürüyor. İncir Waffle ailesine katılmak ve kendi restoranınızı açmak istiyorsanız, aşağıdaki franchise başvuru formunu doldurun ve tatlı bir yatırımın kapılarını aralayın ;)
İncir Waffle Cumhuriye Express Şubesi
ESKİŞEHİR

İncir Waffle Express Fatih

Eskişehir eğitim, kültür ve iş gibi olanakları bakımından son zamanlarda Türkiye'nin en popüler şehirleri arasında gelmektedir. Türkiye'nin kampüsü olma yolunda hızla ilerleyen Eskişehir, tarihi semtleri, müzeleri ve sanat etkinlikleri ile hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak noktası haline gelmektedir. Bursa, Ankara, İstanbul gibi Türkiye'nin en büyük şehirlerine olan yakınlığı da özellikle hafta sonları şehrin dolup taşmasını sağlamaktadır.

Eskişehir'de yapılacaklar ve gidilecek yerler listesine İncir Waffle'yi de eklemeyi unutmayın. İncir Waffle Express şubemizden bulunduğunuz noktaya waffle paket siparişi verebileceğinizi de hatırlatalım. Detaylı bilgi için 0222 220 0 112 numaralı telefonu arayın.
Online Sipariş